Die Amanda Garnfabrik in Sulechów – der grösste Garnproduzent in Polen.

Kontakt


Fabryka Nici „Amanda” Spółka z o.o.

66-100 Sulechów, ul. Łochowska 4

SEKRETARIAT
tel. +48 68 385 07 00, fax +48 68 385 07 15,

amanda@amanda.com.pl

NIP 586-015-91-22

KRS 0000047213

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Kapitał zakładowy 100.834,00

Konto Bankowe:
Raiffeisen Bank: 58 1750 1022 0000 0000 0104 1657
Dział handlowy

tel.: +48 68 385 07 16
fax: +48 68 385 07 15

 


 

Szef Sprzedaży

Zenon Wittbrodt

zenon.wittbrodt@amanda.com.pl
tel.  +48 607 459 096

Manager ds. Obsługi Rynku Krajowego, Zastępca Szefa Sprzedaży

Joanna Szczepaniak

joanna.szczepaniak@amanda.com.pl
tel.  +48 68 385 07 16 ,
fax +48 68 385 07 15,
kom:  +48 607 620 413

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

Marcin Sauer

marcin.sauer@amanda.com.pl

tel +48 68 385 07 25

kom.  +48 693 422 050

Szef Działu Exportu

Magdalena Kaczkowska

magdalena.kaczkowska@amanda.com.pl
tel.  +48 68 385 07 05
fax. +48 68 385 07 15,
kom.  +48 609 706 110

       
Manager ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy na terenie Łodzi i okolic

Jadwiga Jagieło-Ledzion

jadwiga.jagielo@amanda.com.pl
tel. kom.  +48 609 714 959

 
Manager ds. Exportu
Marzena Choma

marzena.choma@amanda.com.pl

tel. +48 68 385 07 26

fax +48 68 385 07 15

kom. +48 782 008 033

 


Schick Deine Anfrage
sende